Satış Aylık 15 TL'den Başlayan Fiyatlarla Vds Sunucular "OTO KURULUM / ANINDA TESLİMAT" (1 İzleyici)

Katıldı
13 Nisan 2017
Kredi
0

TÜRKİYE KONUMLU =>https://www.ayyildizmedya.com/tr/kategori/sanal-sunucular-vds-vps

3 Aylık Alımlarda %10 İndirim
6 Aylık Alımlarda %20 İndirim
Yıllık Alımlarda %35 İndirim

TESLİMAT SÜRESİ: ANINDA TESLİMAT

SUNUCU NETWORK HIZI​

network-hiz.png

Web Sitemiz Üzerinden Hizmetinize : Aktifleştirme - Kapatma - Yeniden Başlatma - Format Atma - VNC Konsol Yönetimi Yapabilirsiniz.

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

Ödeme Yöntemlerimiz

Havale/Eft | 3D Secure Kredi Kartı

Kredi kartı, Bankamatik kartı, Ön ödemeli kartlar, İninal vb. kartlar ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınıza taksit yapabilirsiniz.

ayyildiz-medya-internet-ve-bilisim-hizmetleri.png

Bize aşağıda ki bilgilerden ulaşabilirsiniz.
Web: www.ayyildizmedya.com
Mail: info@ayyildizmedya.com
Whatsapp: +90 256 911 04 25
TEL: +90 256 911 04 25
Vergi Dairesi: GERMENCİK
Vergi NO: 8870531275
BTK Belge: Ticari Amaçlı Hizmet Verenler Yer Sağlayıcı Listesi - Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu
Adres: Ortaklar Mahallesi Kurtuluş Sokak No:26 Germencik/AYDIN

Coşkun

Üye
Katıldı
23 Nisan 2020
Kredi
0
Süper Hızlı Teslimat için Teşekkürler... Bir Adet Sipariş Verdim ve Herhangibir Yardım Almadan Tamamen Otomatik Kurulum Oluyor Fiyatlar Gayet Makul Teşekkürler @ayyildizmedya

DiP Not: Belirtilenden Daha Fazla Kurulum Seçeneği Var ,Listedeki Fiyatlara KDV dahil Değildir ve Freebsd Kurulum Seçeneği Yoktur...

Son düzenleme :
Katıldı
13 Nisan 2017
Kredi
0
Süper Hızlı Teslimat için Teşekkürler... Bir Adet Sipariş Verdim ve Herhangibir Yardım Almadan Tamamen Otomatik Kurulum Oluyor Fiyatlar Gayet Makul Teşekkürler @ayyildizmedya

DiP Not: Belirtilenden Daha Fazla Kurulum Seçeneği Var ,Listedeki Fiyatlara KDV dahil Değildir ve Freebsd Kurulum Seçeneği Yoktur...

Bizimle çalıştığınız için teşekkür ederiz. En kısa zamanda tekrarını diliyoruz.

Bu konuyı kimler okuyor