Öneri Altın Yumurtlayan Tavuklar İle Kazan !! (1 İzleyici)

destekON

Üye
Katıldı
2 Ağustos 2016
Kredi
0

Merhaba değerli arkadaşlar size yeni açılan oyun oynayarak para kazanabileceğiniz oyun sitemizden bahsetmek istiyorum.
Sitemizin adı AltinYumurtlayanTavuklar.com
Oyunumuzda tavuk alıp, aldığınız tavuğun yumurtalarını satarak para kazanıyorsunuz.
Oyunda yatırım yapmak zorunlu değil, yatırım yapmadanda çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz.
Tabiki yatırım yaparakda, kazanma sürenizi hızlandırabilir, hemde kazancınızı arttırabilirsiniz. Bu sizin isteğinize kalıyor.
Oyunumuzda diğer oyunlarda olduğu gibi depo limiti bulunmuyor, deponuz sınırsızdır.
Tavukların üretim kapasiteside diğer oyunlardan fazla olup, örnek birinci seviyedeki Beyaz tavuk saatte 120 yumurta üretiyor.
Sitemizin görselleride oldukça şık olup, kullanıcı kontrol panelide oldukça kullanışlı dizayn edilmiştir.
Sitemizden ödeme almak ve ödeme yapmak çok pratik ve güvenlidir.
Kredi kartı, havale, eft, ptt, ttnet, mobil ödeme, micro card gibi pek çok ödeme kanalımız mevcuttur.
Gelelim açılışımızın şerefine verdiğimiz hediyeye, normalde oyunda yeni üyelere oyun paramız olan 600 Altın hediye ediyoruz, lakin açılış için ilk 100 üyemize 1200 Altın hediye edeceğiz, bu fırsattan sizde yararlanın ve hızlıca para kazanmaya başlayın.
Sitemize üye olduktan sonra, sitenin sağ alt köşesinde bulunan Online Destek menüsüne tıklayıp, siteye üye olduğunuz email adresinizi yazarak 1200 altın hediyenizi isteyin. Kısa sürede hesabınıza Altınlarınız aktarılacaktır.
Ve ayrıca paylaşacağınız her referans linkten gelen üyedende %10 kazanacaksınız.
Keyifli oyunlar, bol kazançlar dileriz....
Site Adresi Tıklayın:
AltinYumurtlayanTavuklar.com Para Kazandiran Tavuk Oyunu

destekON

Üye
Katıldı
2 Ağustos 2016
Kredi
0
[YTB]https://youtu.be/P2jVZZtncu8[/YTB]

Moderatör tarafindan son düzenleme :

fexkomin

Üye
Katıldı
17 Ocak 2016
Kredi
0

Merhaba değerli arkadaşlar size yeni açılan oyun oynayarak para kazanabileceğiniz oyun sitemizden bahsetmek istiyorum.
Sitemizin adı AltinYumurtlayanTavuklar.com
Oyunumuzda tavuk alıp, aldığınız tavuğun yumurtalarını satarak para kazanıyorsunuz.
Oyunda yatırım yapmak zorunlu değil, yatırım yapmadanda çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz.
Tabiki yatırım yaparakda, kazanma sürenizi hızlandırabilir, hemde kazancınızı arttırabilirsiniz. Bu sizin isteğinize kalıyor.
Oyunumuzda diğer oyunlarda olduğu gibi depo limiti bulunmuyor, deponuz sınırsızdır.
Tavukların üretim kapasiteside diğer oyunlardan fazla olup, örnek birinci seviyedeki Beyaz tavuk saatte 120 yumurta üretiyor.
Sitemizin görselleride oldukça şık olup, kullanıcı kontrol panelide oldukça kullanışlı dizayn edilmiştir.
Sitemizden ödeme almak ve ödeme yapmak çok pratik ve güvenlidir.
Kredi kartı, havale, eft, ptt, ttnet, mobil ödeme, micro card gibi pek çok ödeme kanalımız mevcuttur.
Gelelim açılışımızın şerefine verdiğimiz hediyeye, normalde oyunda yeni üyelere oyun paramız olan 600 Altın hediye ediyoruz, lakin açılış için ilk 100 üyemize 1200 Altın hediye edeceğiz, bu fırsattan sizde yararlanın ve hızlıca para kazanmaya başlayın.
Sitemize üye olduktan sonra, sitenin sağ alt köşesinde bulunan Online Destek menüsüne tıklayıp, siteye üye olduğunuz email adresinizi yazarak 1200 altın hediyenizi isteyin. Kısa sürede hesabınıza Altınlarınız aktarılacaktır.
Ve ayrıca paylaşacağınız her referans linkten gelen üyedende %10 kazanacaksınız.
Keyifli oyunlar, bol kazançlar dileriz....
Site Adresi Tıklayın:
AltinYumurtlayanTavuklar.com Para Kazandiran Tavuk Oyunu

" Altın yumurtlayan tavuklar oyunu bir destekON projesidir,benzersiz ara yüzü ve oyun konforuyla rakiplerinden bir tık ötededir. "

Demişsiniz ama Keşke Bu kadar iddialı cümle sarfetmeseydiniz ... Benzersiz ara yüzünü rus scriptlerden temin etmişsiniz ve keşke orjinal halinde kalsaymış. Çünkü Menülerden tutun , tavuk al bölümüne kadar resimlerin kalitesizlikten bakılmayacak halde ...

Hele o menüler nedir ya ? Paintten mi yaptınız ?

Scripte birşey demiyorum ama arkadaşım eğer ciddi bir iş yapacaksan da böyle berbat bir arayüz olmaz. Kusura bakma ama dışarıdan bakıldığında scam gözüyle bakılıyorsun.

Çeviriyi zaten katmıyorum. Lütfen yaptığınız işi biraz düzgün yapın.

Türk Milletine Sunuyorsunuz ve Mobil Ödeme , Eft. Vs Yazıyorsunuz.

Ama RUBLE kullanıyorsunuz ? Millet Mobil Ödemeyi RUBLE ile mi yapacak ?

Sonra da diyorsunuz ki neden böyle söylemlerde bulunuyorsunuz. Armut Piş Ağzıma Düş Yerine Az Çabalayın, İşinizi Hakedin ...Herşey sizin iyiliğiniz için ... İşinizi biraz düzgün yapın ki destekciniz o kadar çok olsun ...

Kısaca ÇOK AMATÖR ÇOK ... Yolun Açık Olsun Demek İsterdim Ama ...

Moderatör tarafindan son düzenleme :

Bu konuyı kimler okuyor