Oyun Scripti Cengizhan3 Mmorpg Fulll Oyun Scripti 2024 (1 İzleyici)

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
789
f1cc044e376cf0a97e52936c982c8dfc.jpg

1. "OCBC数据源注册" kayıt defterini kaydetmek için tıklayın
2. "mysql-connector-odbc-3.51.28-win32.msi" dosyasını kurun
3. "一键开启服务端.bat" dosyasına serverı başlatmak için tıklayın
4. "客户端补丁.zip" dışarı çıkartın ve "launcher.ini" client içinde değiştirin
5. Launcher.exe tıklayın
6. Giriş yapmak için kayıt olmanıza gerek yok

İndir :
Client Server launcher.ini mysql connector odbc

Şansımız var ki Cengizhan 2 Tool Cengizhan 3 içinde uygun
Şifre isterse mrtamtheman

Küçükbug var : Karakterinizi yarattığınızda, seviye 100 ve 9999999 altınla kötü bir konumdadır.
Düzeltilmiş "PlayerTemplte.tab" dosyamı indirin:
Server/config dosyanın olduğu yere atın

Tamamlayıcı arama: Pencerenin sunucusunda veya "Mapserver_datetime.txt" dosyasında "/server/log" içinde bulun bunun gibi birçok Lua hatası görebilirsiniz: Durum 1 (adresin önündeki "/" işaretine bakın, dosya sunucu dosyalarında gerçekten mevcut değil: (01:44:25 21.622 4064000) Hata ! Komut Dosyası [300375:/common/shitu/common_shitu_mission07.lua] Mevcut Değil! Durum 2, "/" yok, dosya mevcut (2 çözüm, programcı tarafından yazım hatası veya işlev kasıtlı olarak devre dışı bırakıldı): (01:44:25 21.809 4064000) Hata ! Komut Dosyası [301500:growpoint/juqing_kadizigangkou/growpoint_kadizigangkou_0.lua] Mevcut Değil! Bu Lua'yı yeniden etkinleştirmek için "ScriptFile.tab" dosyasını düzenledim ve tüm "Durum 2"yi düzelttim. Düzeltmeyi indirin ve "/share/config/" dizinine çıkarın

Fixlenmiş dosya

.dat Editorle Client çevirisini yapabilirsiniz

"DataTool.exe"yi başlatın, "Görünüm(V)" üzerine tıklayın ve "Paket Tarayıcı(K)"yi seçin: "Dosya" üzerine tıklayın, veri İstemci klasörünüze gidin ve "9.dat" öğesini seçin: Düzenlemek ve dışa aktarmak istediğiniz dosyaya sağ tıklayın: (dışarı aktarmanın altında Çince karakterler içeren 3 satır görebilirsiniz: sistem üzerlerine yeniden yazdığı için anlaşılması imkansız, altlarına bir kopya yaptım, "Ekle, Sil ve Değiştir") Bu örnekte "ui.tab" dosyasını seçtim. Düzenleyin (Notepad ++ kullanıyorum). Çeviri bittiğinde, yeni dosyanızı windows araçlarına sürükleyip bırakabilirsiniz. Yedekleme aracı otomatik olarak, kaydetmeye gerek yok

Bu konuyı kimler okuyor