Script İstek Klanlar Scripti (2 İzleyici)

T4wSi

Üye
Katıldı
Kredi
42
Merhaba,

Bu forum hesabını seliproya yazmak için açmıştım ama profilni gizlemiş herhalde ulaşamadım.

Başlıkta dediğim gibi klanlar scriptini istiyorum selipronun verdiği 8.3 versiyonlu scripti önceden kurmayı denemiştim olmamıştı.

Bu scripti ücretiyle dahada geliştiren var mı ve kurmak için ücret alan var mı? Mobile tamamen optimize olması lazım.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
805

T4wSi

Üye
Katıldı
Kredi
42

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
805

T4wSi

Üye
Katıldı
Kredi
42

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
805
denemedim çünki oyunu herkese açmak istiyorum ve oyuncu çekmek için reklam vereceğim yani hedefin büyük
Yok şunun icin sordum vdsye kurma sansiniz var mi dediniz ya. Eger lokalde denersiniz lokal sunucuda zaten vds de yapabilirsiniz diye sormuştum

T4wSi

Üye
Katıldı
Kredi
42
Yok şunun icin sordum vdsye kurma sansiniz var mi dediniz ya. Eger lokalde denersiniz lokal sunucuda zaten vds de yapabilirsiniz diye sormuştum
zaten VDS de kurmayı denemiştim ama olmamıştı

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
805

T4wSi

Üye
Katıldı
Kredi
42

T4wSi

Üye
Katıldı
Kredi
42
Lokalde bi deneme yapın ona gore tekrar uzerinden gideriz. Ya da ucretli bi hostta deneyin
1.4 sürümünüde denedim VDS üzerinde 8.3 ü de denedim ikiside olmadı size vdsnin bilgilerini versem yaparmısınız ikiside şuanda indirilmiş durumda

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
805
Host varsa hostta deneyin. Su an musait degilim ama yarin veya oburgun bakariz. Hata mi verdi nerde sorun görünüyor? Sorun olan yer icin ss atarsaniz bakalim

T4wSi

Üye
Katıldı
Kredi
42
Host varsa hostta deneyin. Su an musait degilim ama yarin veya oburgun bakariz. Hata mi verdi nerde sorun görünüyor? Sorun olan yer icin ss atarsaniz bakalim
1.4 sürümünde index de bayağı yazı çıktı hataları gösteren ayarlardan dataya baktım sorunu çözemedim 8.3 sürümünde setupu çalıştır dediğimde hata verdi sadece herhangi bir tuşa basın dedi bastığımda yok oldu apache yi çalıştır dediğimde hata verdi

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
805
Php sürümünuz kac?

T4wSi

Üye
Katıldı
Kredi
42

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
805
bilmiyorum xampp ı sildim c diskine yeni klasör oluşturup içine verdiği dosyaları attım
Php sürümünu 6.4 ea olaral ayarlayin muhtemelen php sürümünden dolayi hata var. Ya da vds de bileşenleriniz eksik Aksi halde oyunun acilmasi gerekiyor

Son düzenleme :

T4wSi

Üye
Katıldı
Kredi
42
Php sürümünu 6.4 ea olaral ayarlayin muhtemelen php sürümünden dolayi hata var. Ya da vds de bileşenleriniz eksik Aksi halde oyunun acilmasi gerekiyor
8.3 sürümü için mi php sürümünü nerden değiştiricem dosyayı bulamadım

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
805
8.3 sürümü için mi php sürümünü nerden değiştiricem dosyayı bulamadım
Bunlar eski scriptler oldugu icin 6.4 ea uzeri çalışmazlar. Cpanel kurun vdsinize cpanelde php sürümü degistirme var

T4wSi

Üye
Katıldı
Kredi
42
Bunlar eski scriptler oldugu icin 6.4 ea uzeri çalışmazlar. Cpanel kurun vdsinize cpanelde php sürümü degistirme var
Cpanel nasıl kurulacağını bilmiyorum ama xampp ı tekrar kurdum htdocs dosyalarını attım sadece index geldi ama sql dosyası yok

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
805
Klasörün icinde mi yok sql dosyalari

T4wSi

Üye
Katıldı
Kredi
42