İstek Cengiz Han 2 Çincede Türkçeye Çevirmek (1 İzleyici)

CastroL

Üye
Katıldı
Kredi
34
Arakdaşlar Herkese Merhaba, Belki Bir Çoğunuz Biliyorsunuzdur Cengiz Han 2 Adlı Bir Oyun Vardı Fakat Oyun Kapand. Bende Oyuna Ait Oyunun Clienti Server Dosyalari Mevcut Fakat Oyn Ful Çince Türkçeye Çevirebilecek Yardımcı Olabilecek Arkadaşlar Ariyorum. Emeklerinizin Karşılğını Alirsiniz Hiç Merak Etmeyin Yeterki Yapabilenler Olsun :)

SiLverRain

Üye
Katıldı
Kredi
154
hocam merhaba ne kadar dosya var ve oyun gerçek anlamda çalıştırabildiniz mi ? ayrıca ne gibi sürede istiyorsunuz

CastroL

Üye
Katıldı
Kredi
34
hocam merhaba ne kadar dosya var ve oyun gerçek anlamda çalıştırabildiniz mi ? ayrıca ne gibi sürede istiyorsunuz
Hocam Oyun çalışıyor yani oyuna giriş yapıyorum giriş ekranı geliyor fakat oyuna tamamıyla giriş yapmam icin server kurmam gerek severin dosyaları bende mevcut ama zaten sizin onunla işiniz yok☺️

Demek istediğim oyunun client dosyalari mevcut .dat dosyaları mevcut yani dosyalar sanırım tamamiyle mevcuttur ve eğer yapabilecekseniz 15 gün bekleyebilirim eğer kesin sonuç olacaksa süreç uzasada sorun yok bu arada isterseniz size dosyayı yükleyip link atabilirim indirip bakabilirsiniz☺️

SiLverRain

Üye
Katıldı
Kredi
154
yok dosyaları sormadım hocam kesin olarak çalışan birşeyse destek atılır diye sonucu olmayan birşeyse destek verilse bile çöp olmasın diye dedim genel tüm dosyaları atmak yerine patça halindeyse dosya parça parça atın ki size çeviri yapacam diyim boşa gitmesin dosya ondan dedim

CastroL

Üye
Katıldı
Kredi
34
Hocam birincisi kesin olarak çalışan bişey.
İkincisi Düşünceniz İçin Saolun☺️
Doyalrin yedekleri var bende sorun olmaz size linki atayım bakın bi olur mu
yok dosyaları sormadım hocam kesin olarak çalışan birşeyse destek atılır diye sonucu olmayan birşeyse destek verilse bile çöp olmasın diye dedim genel tüm dosyaları atmak yerine patça halindeyse dosya parça parça atın ki size çeviri yapacam diyim boşa gitmesin dosya ondan dedim

SiLverRain

Üye
Katıldı
Kredi
154
olur hocam atın kontrol edeyim

CastroL

Üye
Katıldı
Kredi
34

SiLverRain

Üye
Katıldı
Kredi
154
hocam sadece çevrilecek dosyayı paylaşsaydınız keşke

CastroL

Üye
Katıldı
Kredi
34
hocam sadece çevrilecek dosyayı paylaşsaydınız keşke
Güzel hocam işte onu ben anlamıyorum o yüzden bütün dosyaları attım. Siz daha tecrübelisiniz belki yani neyin çevrilmesi gerektiğini bilebilirsiniz diye düşündüm çünkü bende oyun türkce olsun diye hangi dosyanın çevrilmesi gerektiğini bilmiyorum ki kusura bakmayın 😔

Bu konuyı kimler okuyor